KARIÉRA V ČEZ

Mapka
liberecky hradecky pardubicky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky vysocina jihomoravsky olomoucky moravsko-slezsky zlinsky stredocesky praha

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

Nenašli jste v našem seznamu vhodnou pozici? Pošlete nám životopis

Kariéra PLUS se Skupinou ČEZ

12. 3. 2013

Kariéra PLUS veletrh pracovních příležitostí s odborným doprovodným programem se letos uskutečnil 12. března opět na půdě Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava. Skupina ČEZ byla opět hlavním partnerem akce a také aktivním účastníkem.

Je to užitečný projekt pro studenty, absolventy, vědecké pracovníky i firmy. O prospěšnosti akce hovoří i každoroční účast okolo stovky společností a několika tisíc návštěvníků. Prezentace firem probíhala na stáncích a v přednáškovém sále, kde měly v průběhu dne čtvrt hodinové prezentace. Odborný doprovodný program tvořily přednášky odborníků jako je psychiatr Pavel Prunner s tématem Psychologické aspekty vyjednávání o zaměstnání, expertka přes rovné příležitosti Petra Havlíková (Diskriminace na trhu práce a jak se jí bránit) nebo lektor Vlastík Holčák, který přednášel na téma Motivace – Sebedůvěra – Úspěch.

„Na zdejší veletrh jezdíme pravidelně,“ říká Pavel Puff manažer útvaru strategický nábor Skupiny ČEZ a vysvětluje: „ Potřeba technicky vzdělaných lidí je v naší společnosti veliká, jen loni jsme zaměstnali na 250 vysokoškoláků včetně absolventů bez praxe. Proto jsme také partnerem řady středních a vysokých škol, VŠB-TU je samozřejmě mezi nimi.“

Studenti si zde mohli domluvit téma své bakalářské nebo diplomové práce či brigádu. Absolventi pak mohli získat zaměstnání. Firmy měly šanci oslovit a získat nové zaměstnance, či navázat spolupráci s vědeckými pracovníky.

Zpět