KARIÉRA V ČEZ

Mapka
liberecky hradecky pardubicky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky vysocina jihomoravsky olomoucky moravsko-slezsky zlinsky stredocesky praha

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

Nenašli jste v našem seznamu vhodnou pozici? Pošlete nám životopis

Cool brigáda v ČEZ

11. 9. 2012

Odstartovali jsme soutěž, ve které si mohou studenti vyzkoušet práci v energetice.

Skupina ČEZ na svém facebookovém profilu Práce v ČEZ rozjela soutěž, díky které se studenti stanou virtuálními brigádníky v jaderné i klasické elektrárně, experty v distribuci či obnovitelných zdrojích. V létě pak tři z nich získají skutečnou brigádu v provozu Skupiny ČEZ.

„Studenti technických škol si mnohdy vůbec nedovedou představit, jaká práce je spojena s nabídkou pracovní pozice,“ řekl nám Pavel Puff ze strategického náboru a dodal: „Z průzkumů mezi studenty víme, že chtějí dělat zajímavou a smysluplnou práci a že je pro ně důležitý dobrý pracovní kolektiv. Mají velké obavy z toho, že budou v novém zaměstnání hozeni do vody, ze které jim nikdo nepomůže.“ Virtuální Cool brigáda zábavnou a hravou formou ukáže studentům nejdůležitější procesy naší firmy. Nejprve projdou virtuálním pohovorem a psychotestem, poté je čeká šedesát otázek a různých úkolů. Budou muset například čistit solární panely, zajišťovat bezproblémový chod našich výrobních zařízení, body se jim budou přičítat třeba i za pravidelnou docházku nebo sestavování pracovních týmů.  

Soutěž navazuje na velmi úspěšnou kampaň Elektrika je cool, ve které studenti technických škol volili nejoblíbenější školní kapelu. Pavel Puff řekl: „Navíc využívá ještě dozvuků prázdnin, během kterých si studenti přivydělávali na různých brigádách. Sehnat brigádu, která je smysluplná a zajímavá je přitom velmi obtížné. Doufáme, že nabídkou brigády takto dopředu oslovíme spoustu středoškoláků.“

První tři nejlepší pracanti získají v létě skutečnou brigádu ve Skupině ČEZ, kterou pro ně vyberou personalisté přímo na míru: „Budeme brát v potaz nejen preference výherce, ale i jeho věk, místo bydliště, či vzdělání. Naším cílem je umožnit výhercům poznat reálnou práci v ČEZ a získat si je tak pro budoucnost,“ doplnil Pavel Puff. Čtvrtého až desátého nejlepšího brigádníka čeká individuální exkurze do vybrané elektrárny nebo jiného provozu. Mezi odměnami jsou i věcné ceny, například tablety.

Soutěž byla spuštěna 10. září večer v době, kdy je na facebooku největší množství lidí. Ukončena bude 19. října. Studentům jsem o ní dali vědět i speciálními newslettery, a propagujeme ji též bannerem na webových stránkách ČEZ.

Zpět