KARIÉRA V ČEZ

Mapka
liberecky hradecky pardubicky ustecky karlovarsky plzensky jihocesky vysocina jihomoravsky olomoucky moravsko-slezsky zlinsky stredocesky praha

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

Nenašli jste v našem seznamu vhodnou pozici? Pošlete nám životopis

Často kladené otázky

Jaké příležitosti nabízí společnost ČEZ, a. s.?

Díky naší působnosti po celé České Republice a expanzí do střední a jihovýchodní Evropy nabízíme široké možnosti pracovních příležitostí. Naší aktuální nabídku naleznete v sekci Volná místa.  

Jak se mohu ucházet o práci v ČEZ, a. s.?

Ve Skupině ČEZ preferujeme žádosti v elektronické podobě.

U volné pozice, kterou jste si vybrali v naší rubrice Volná místa, využijte vloženého odkazu, prostřednictvím kterého nám můžete zaslat Váš motivační dopis a svůj životopis, ve kterém nezapomeňte na uvedení svých osobních údajů, podrobnější popis dosaženého vzdělání, pracovních zkušeností a Vašich dalších schopností.

Nemohu najít nic vhodného. Co mám teď udělat?

Jestliže nenajdete vhodné volné pracovní místo, budeme rádi, když i nadále budete sledovat naši rubriku Volná místa.  

K čemu budou použity mnou poskytnuté osobní informace v rámci životopisu?

Zajímají nás detailní informace týkající se Vašich znalostí a zkušeností, abychom byli schopni vybrat vhodné kandidáty, které bychom pozvali k pohovoru nebo do Assessment Centra. Vaše životopisy budou sloužit jako základ pro případné pozdější pohovory. Samozřejmě se všemi informacemi, které nám poskytnete, bude nakládáno jako s velmi důvěrnými.

Mohu poslat svůj životopis běžnou poštou na papíře?

Budeme rádi, když nám svůj životopis doručíte v elektronické podobě. Tímto způsobem doručení se můžete ujistit, že jste byli skutečně zařazeni do výběrového řízení na danou pozici.

Z jakých kroků se skládá výběrové řízení?

Struktura a šíře výběrového řízení závisí na druhu pracovního místa, o které se ucházíte.

Nejčastěji používanou výběrovou metodou jsou osobní pohovory a panelové pohovory. Obvykle výběrové řízení začíná pohovorem s personalistou a následují pohovory s liniovým managementem.

U specifických pracovních pozic je součástí výběrového řízení psychodiagnostika a Assessment Centra.

Jaké vzdělávání a rozvoj zaměstnanců nabízíte?

Společnost ČEZ, a. s. nabízí různé druhy školících a rozvojových programů, jakými jsou např. jazykové a manažerské kurzy. Lidé s vysokým potenciálem mohou také absolvovat více specializované MBA programy.

Ročně stráví zaměstnanci ČEZ v průměru 7 dní na vzdělávacích akcích.  Skupina ČEZ vydá ročně více než 3% hrubých mzdových nákladů na vzdělání a rozvoj svých zaměstnanců.

Jaké jsou možnosti postupu v rámci společnosti ČEZ?

Jelikož Skupina ČEZ působí nejen po celé České republice, najdete u nás příležitost postupu v rámci různých divizí, oddělení společnosti a lokalit. Pracovní místa jsou zároveň inzerována interně, aby se o ně naši zaměstnanci společnosti ČEZ mohli ucházet a rozvíjet svou profesní kariéru.

Mohu po určitou dobu pracovat v zahraničí?

Vzhledem k tomu, že Skupina ČEZ je již mezinárodní společností působící na trzích východní a střední Evropy, je umístění v zahraničí možné. Záleží na Vaší kvalifikaci, úspěších a také na volných místech v našich zahraničních akvizicích.

Jaké zaměstnanecké výhody společnost ČEZ nabízí?

Skupina ČEZ nabízí svým zaměstnancům řadu zaměstnaneckých výhod.

  • týden dovolené navíc nad rámec 4 týdnů nařízených ze zákona
  • finanční příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • finanční příspěvek na vybranou dovolenou
  • odměny k výročím a narozeninám
  • finanční příspěvky na stravování
  • příspěvek na energii